Červenec 2012

Tuesday, 24th July

25. července 2012 v 0:05 | Lucy |  My secret


Hi, how are you?
U mě to celkem jde :) Byla jsem teď skoro dva dny v Pze, jela jsem za svým Panem Božským. Šly jsme se najíst a pak se šly podívat na Japonskou zahradu, přes takový nádherný park :) Večer jsme šly do kina na The Amazing Spider-man .. bylo to udělaný podle prvního dílu, akorát tam byla ošklivá ještěrka a bylo tam víc humoru. Na byt jsme dorazily něco kolem druhý, dali jsme sprchu a hned zalezly do postele. Já byla hned do pěti minut tuhá a Božský byl dloooouho vzhůru, netuším proč :\ Asi se mu nedařilo usnout.


Druhý den, jsem musela jet domů .. no comment (Mamka)! Byli jsme si dát snídani, tak hoďku jsme si povídaly. Zašly jsme do knihkupectví a mám TŘETÍ DÍÍÍÍÍÍL TAJNÝHO KRUHU. Tak jsem se těšila jak ho budu číst v autobuse .. ale ani ho*no :D Přečetla jsem max. 20 stránek a hned usnula :D To jsou takový ty hnusný mikrospánky, ble!

Nejsradši bych tam s ním zůstala až do pátka..

V pátek jedeme koupit Babičce do Lípy nějaký dárek. Má prvního srpna narozeniny, ale chce to slavit tuhle sobotu :\ .. Já bez koruny, že jo .. Ještě jsem ji chtěla udělat Střechu z BeBe sušenek .. Snad mi Mamka na to na koupí :) Jinak jsem totálně v pytli :D :\
No, Já se ještě mrknu na Make it, or Break it a mažu spát :)
xoxo, Lucy

Lauren Kate - Vytržení (Andělé 3) - PROLOG

15. července 2012 v 21:06 | Lucy

TEMNÝ KŮŇ

Louisville, Kentucky - Listopad 27, 2009

Zazněl výstřel. Široká brána se prudce otevřela. Na cestě se ozvala ozvěna bušení kopyt. Připomínala masivní hrom. "A jsou pryč!"

Sophia Bliss si upravila širokou krempu svého opeřeného klobouku. Byl v tlumených odstínech fialové, dvacet sedm placů v průměru, se stáhnutým šifonovým závojem. Byl dostatečně velký na to, aby vypadala jako správný fanoušek dostihů, ale ne tak křiklavý, aby k nim přitáhnul nežádoucí pozornost. Kvůli závodu ten den byly speciálně objednané ve stejném kloboučnictví v Hilton Head tři klobouky. Jeden máslově žlutý, který pokrýval bílou hlavu Lyrici Crisp, která seděla vedle slečny Sophie a jedla hovězí sendvič.

Modré nehty s mašličkou

5. července 2012 v 23:10 | Lucy |  Cosmetic

Tuesday, 3th July

3. července 2012 v 22:29 | Lucy |  My secret

Hi, už mě všechno štve!
Žádná brigáda není! Peníze taky ne! A kevšemu je hrozná nuda! .. Nejradši bych šla do školy. Doma mě taky všechno štve! O. mě taky štve! Všechno mě prostě SERE!

Dneska jsem si byla zakouřit na balkón. Máme takový ty celý prosklený, jak trapáci! Měla jsem otevřený okno a nějak jsem se zvedala, tak jsem se jebla slušně do hlavy, taková bolest. Krev všude na hlavě .. asi jsem si trošku rozsekla palici. Hlava mě od tý doby bolí jako blázen. Snad to do zítřka přejda. Doufám že nebudu muset na šití, holit si hlavu nenechám ani náhodou!! To si to radši nechám rozšklebený! :D
Takovouhle tetovačku chci taky :) .. trošku ale menší. o prázdninách snad bude ;)

Pustím si hudbu na plný gule a půjdu si číct Muka, už mi zbývá jen pár stránek do přečtení. Tak se tu mějte <3
xoxo, Lucy

My fashion 0.1

3. července 2012 v 22:17 | Lucy |  Fashion
H&M 250kč

H&M 399kč