Červen 2012

Tuesday, 28th June

27. června 2012 v 0:14 | Lucy |  My secret

I'm Happy ..

mám to v kapse!! Písemný, prakticky a ústní .. všechno mám za TŘI :) a jsem za to moc ráda! Takže teď už jen prázdninyyy :D Musím ještě sehnat nějakou tu brigádu.

Od Oty jsem dostala nádherný balerínky .. zítra přidám fotku :) a od rodiny jenom penííze. Jsem tu jen na skok, chtěla jsem to jen zdělit. Teď mažu spát k Otovi :) Zítra se zastavím, brou
xoxo, Lucy

Thursday, 12th June

12. června 2012 v 22:12 | Lucy |  My secret
Hellou everybody,
dlouho jsem nepsala. Nebyl čas. Měla jsem doma malý zvířátko. Bráška donesl domů 29.5. malou sýkorku koňadru, nebyla uplně zase tak malá, bylo to trochu dospělí mládě. Měla poraněný křídlo a podle toho už by ani nelétala. Jmenovala se Pipina. Bohužel, mi 10.6. v neděli zemřela :( Netuším proč? .. na internetu jsem se pak dočetla, že nikdy nepřežijou doma u lidí, protože nemají takovou péči jako od rodičů.

Měla jsem ji dva týdny. Hrozně jsem si ji zamilovala. Taky mi moc chybí, zvykla jsem si na ni a ona i nejspíš na mě :) .. Pokaždý když jsem odešla z pokoje tak začala řvát, když jsem se vrátila tak přestala :) .. byla to moje Pipinka. Zůstalo mi po ni jen pár fotek a videí. Chtěla bych ji vrátit zpátky. Už jsem to asi psala, ale moc mi chybí. Pokaždé když jsem dala ruku do klece, tak mi automaticky skočila na ruku.

Když umírala, tak na mě koukala smutnýma očima. Bylo mi ji líto, že jsem ji nemohla pomoci. Musela mít bolesti, protože pískala :( .. Vždy když si jdu lehnout tak brečím. Přirostla mi k srdci za tu chvilku. Já jen doufám že se měla u mě dobře a že cítila tu lásku. Snad ji tam nahoře bude lépe.

Už to nechám být. Aspoň mám na ni hezké vzpomínky :)

Praktický jsem zvládla na trojku. Dneska jsme dostávaly Vysvědčení a řekly nám i výsledky z písemných .. a ty jsem dala tyk za TŘI :) .. jsem moc ráda, za to že mám tu trojku. Ještě teď 19.6. musím zvládnou ústní. Na učení jsem se ještě ani nepodívala :D .. je to skandál, Já vím :( Držte mi palce ..
Tady mi dává pusinku :)*