Sunday, 13th May

13. května 2012 v 23:59 | Lucy |  My secret
Hellou everybody ..
ty dny utíkají jako blázen. Už mám jednom 2 týdny a 4 dny do závěreček. Ještě jsem se na to ani pořádně nepodívala. Musím se našprtat šest předmětů, z těch odborných ani strach nemám ale jsem podělaná z Angličtiny. Ze základky umím jen základy ani to né. Na střední nás naučily úplný hovno!! .. doufejme že to zvládnu. Vzaly mě na podnikání, budu tam jen na dva roky a potom bych chtěla zkusit Právnickou akademii.. ale když jsem viděla co tam je za předměty tak jsem myslela že mě trefí. A nejblíž to je až v Pze. Takže bych musela být buď na intru a nebo bý t u
Oťáka v Pze na bytě.


Ještě teď jsem dodělávala tři výkresy na odborný krelení. V týdnu jsem na to úplně zapoměla. Zítra půjdu naposledy do školy. Pak bych měla jít v úterý ale to se mi nechce a nemáme nic důležitýho a stejně jsou už uzavřený známky. Ve středu jedou holky do Litoměřic na soutěž tak na to taky prdím a pak ve čtvrtek se jede na třídní výlet až do soboty. Moc ráda bych snimy jela, jenže teď na to momentálně nemám prachy. Ptala jsem se Mamky ale radši se nevyjadřuji. Pak jsem psala Tátovi a ten radši ani neodepisuje. Svěřila jsem se s tím Otovi, nabídl se že mi ten výlet zaplatí .. chtěla bych mu to dovolit .. ale nechci. Vím že jsem teď s holkama poslední 2 týdny a na ten zatracený výlet bych měla jet .. ale nejde to. Budou naštvaný, vím to.
V sobotu možná pojedeme na tu páááááárty ,,sencdance'' nemám páru jak se to píše :D .. jsem líná se kouknout .. Je to ta párty jak musí přijít každý v bílém .. uvidíme jak se to vyvine .. to už možná prachy mít budu. Jdu si dát cigáro a jdu hned spát, abych byla čilá na zítřek :)
xoxo, Lucy
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama