Sunday, 4th March

4. března 2012 v 15:12 | Lucy |  My secret
Jak se máte? Já jsem zase neměla čas, jsem líná sem přijít a něco napsat :D .. Musím se učit na zkoušky, do toho se mi taky nechce. Ota se nabídl že mi pomůže s otázkama tak snad to budu mít rychleji.

V úterý jsem chtěl ostříhat kd Kámošky (Michala) nechtěla jsem zkracovat délku. Jen jsem chtěl udělat objem. Kdyby to věděla že se stane něco takového tak si to zase ostříhám sama. Rozdělila se to od půlky uší a seřezávala to břitvou. Teda aspoň to měla seřezávat jenže ONA to usekla celý. Takže nahoře jsem to měloa dlouhý JEN 10 CENTIMETRŮ a spodek dlouhý 30 CM .. Vypadala jsem jak DEMENT, počkat .. Já vypadám jak DEMENT!! Měla jsem DEKU NA HLAVĚ. Jak Miley Cyrus táta ..

Všichni říkaly že je to dobrý že mi to sluší ..přitom jsem vypadala jak kret*n!! Už tak dlouhý vlasy jsem měla... Doma jsem to pak ostříhala vztekem, brečla jsem u toho jak malá, takový vlásů ..
Třetí den jsem řekla Mistrový jesli by mi s tím mohla něco udělat že vypadám fkt hrozně. Ostříhala to moc hezky, ale takhle krátký vlasy na mě se mi vůbec nelíbí. Mám to delší kousek pod uši asi tak 3 cm ..

Furt si říkám to doroste, ale taky za jak dlouho :( .. Kdybych aspoň nevypadala jak CVOK

Ještě se ozvu ;)
xoxo, Lucy
 


Komentáře

1 Natalii Smiley Natalii Smiley | Web | 4. března 2012 v 17:35 | Reagovat

Taky  nemám moc času ale o víkendu sjem to dohnala:) Určitě ti to sluší:*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama