Březen 2012

Friday, 30th March

30. března 2012 v 20:04 | Lucy |  My secret
Ahóóóój :)
Konečně víkend. Jsem zase nachcípaná, chytla jsem to od Kamarádky .. asi ji zastřelim :D Dneska jsme končily v půl jedný, doma jsem byla až ve 14hodin tak jsem si šla lehnout a vzbudila se před chvilkou. Všechno mě bolí.
Ota měl přijet teď ve středu a ve čtvrtek zase odjet, ale teď jak je v nový práci tak měl školení a nemohl se dostavit. Tak se celý týden neuvidíme a ani ten podělaný víkend. Tak abych se nenudila tak jsem si sehnala brigádu :) potřebuji hlavně nějaký peníze, jsem totálně švorc.

Už se mi blíží zkoušky, jsem z toho všeho na nervy. Nic neumím, vůbec si nic z prváku nepamatuji. Teď si všechno přepisuji do noťase a všechno si vytisku aby se mi to líp učilo. Teď do konce dubna musíme odevzdat seminárku a společenském účesu a všechno tam do detailů rozpsat. Musíme si také udělat svoji vlastní ozdobu do vlasů tak jsem zvědavá jestli to všechno stihnu :)
Zítra se možná ozvu tak se zatím mějte :)
xoxo, Lucy

Sunday, 4th March

4. března 2012 v 15:12 | Lucy |  My secret
Jak se máte? Já jsem zase neměla čas, jsem líná sem přijít a něco napsat :D .. Musím se učit na zkoušky, do toho se mi taky nechce. Ota se nabídl že mi pomůže s otázkama tak snad to budu mít rychleji.

V úterý jsem chtěl ostříhat kd Kámošky (Michala) nechtěla jsem zkracovat délku. Jen jsem chtěl udělat objem. Kdyby to věděla že se stane něco takového tak si to zase ostříhám sama. Rozdělila se to od půlky uší a seřezávala to břitvou. Teda aspoň to měla seřezávat jenže ONA to usekla celý. Takže nahoře jsem to měloa dlouhý JEN 10 CENTIMETRŮ a spodek dlouhý 30 CM .. Vypadala jsem jak DEMENT, počkat .. Já vypadám jak DEMENT!! Měla jsem DEKU NA HLAVĚ. Jak Miley Cyrus táta ..

Všichni říkaly že je to dobrý že mi to sluší ..přitom jsem vypadala jak kret*n!! Už tak dlouhý vlasy jsem měla... Doma jsem to pak ostříhala vztekem, brečla jsem u toho jak malá, takový vlásů ..
Třetí den jsem řekla Mistrový jesli by mi s tím mohla něco udělat že vypadám fkt hrozně. Ostříhala to moc hezky, ale takhle krátký vlasy na mě se mi vůbec nelíbí. Mám to delší kousek pod uši asi tak 3 cm ..

Furt si říkám to doroste, ale taky za jak dlouho :( .. Kdybych aspoň nevypadala jak CVOK

Ještě se ozvu ;)
xoxo, Lucy