Wednesday, 8th February

8. února 2012 v 20:51 | Lucy |  My secret
Zdravíím .. Tak jak jste si užily víkend?
V pátek jsme byli s Otou v kině, na Kronice. Moc pěkný film, ukáply mi i slzy. Pak jsme se celý víkend válely, muchlovaly se koukaly na filmy. V neděli jsme se byli prjít do lesa s Athosem. V menu můžete vidět fotku s Athosem :) Byli jsme se mrknou na vodopády.
Druhý den jsem myslela že si na zadek nesednu :D .. Bolely mě svaly na zadku. Nikdy se mi nestalo aby mě po procházce bolely svaly ..

Dneska jsme měli tělocvik, tak jsme šly do bazénu s holkama. Opět nešel tobogán, tak jsem relaxovala ve výhřivce :) .. Pak jsem si chtěla jít zaplavat do bazénu a myslela jsem že umrznu tak jsem naklusala zase do výhřivky :D .. Hned po bazénu jsem jela domů, nebylo mi nějak dobře.

Jen co jsem přijela dom tak jsem se šla rozloučit s Otou, protože mi zase odjel do Phy :( .. Ale v pátek ho tu zase mááám :* A šla jsem si pak hned elhnout chrápala jsem až do pěti :D
Ještě 2 dny a pak týden prááááááázdniny, juhůůůůůů .. Mrknu se ještě na FB a mažu hned do sprchy a chrápat.
xoxo, Lucy
 


Komentáře

1 Ketie. Ketie. | Web | 8. února 2012 v 21:20 | Reagovat

No já si s tím moc jistá nejsem. Ale už to neřeším. Máme 3 sázky,takové dětinské první byla sáhnout na zadek komu si zvolíme navzájem,říct někomu že ho milujeme a on nám to musí věřit. A potom dát pusu někomu koho si navzájem zvolíme :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama