Únor 2012

Thursday, 23th February

23. února 2012 v 18:23 | Lucy |  My secret
Jak jste se mělý celý 2 týdny? Já se omlouvám neměla jsem vůbec čas. Hlídala jsem malou neteř Barunku .. pak byl ples a tak znáte to. Hlavně tu byl celý týden Ota, tak jsem s ním chtěla být :)

V pondělí jsem nebyla ve škole, zaspala jsem a pak se mi už vstávat nebchtělo tak jsem se na to vyprdla. Ve středu jsem taky nešla. Nešla jsem vlastně nejdřív na tělocvik a pak že půjdu do školy na 4 zbylé hodiny. Po cestě do školy jsem si to rozmyslela a šla s kámoškou do města. Dneska jsem tam už musela jít měly jsme odborné předměty.

Hlavně jsem dneska chtěla jít na doplnění tetování. Ale nechtělo se mi někde ve městě trčet 2 a půl hodiny. Už jsem tam měla být před 2 měsíci. Zaběhnu tam příští týden až budeme mít praxi, to máme do půl třetí a on má od půl čtvrtý :) ..tak to bude fajn.

Objednala jsem si nějakou kosmetiku z Avonu
Vlevo je Intimní sprchový gel za 49kč
Sprchový gel s Granatovým jablkem za 69kč
Vyživující šampón na vlasy s Kopřivou a lopuchem za 59kč

Se šampónem jsem spokojená, mám k němu i sprej. Kdyby jste viděly kolik přípravdu a šamponů mám na vlasy vypadly by Vám oči z důlků :D

Kliknětě na Cč

Monday, 13th February

13. února 2012 v 19:20 | Lucy
Čááááááo ..
Tak jsou tu prázdniny, celý týden válení se, sledování filmů atd. Jsem bohužel marod už od včerejška bolí mě v krku a mám rýmu. Jaký to hnus!
V pátek jsem byla u Lenky koupila 2 láhve vína. Jednu jsem vypily bylo něco kolem půl 12 večer, a shodly jsme se na tom že pojedeme někam pařit :D .. Scháněly jsme odvoz tam a pak domů, nakonec se vydařilo. Zkejsly jsme tam do půl 5 .. Byla sranda, furt jsme tančily a smály se pak mě tam nějaký kluk pozval na dring .. samo že jsem neváhala :)

V sobotu jsem myslela že umřu! Probudila jsem se až kolem 13hodiny šla jsem něco sníst a pak si udělala citrón s vodou a to jsem neměla dělat, letěla jsem hned na záchod blejt ... fuj! Ještě těď to cítím v nose :D ...Psal mi pak Otík. Neřekla jsem že jsme byli někde pařit, jen věděl že jsem byla u Lenky a pily jsme. Vím že bych mu neměla lhát, ale tohle byla první a poslední lež. Šla jsem k němu domů lehly jsme si do postele a koukaly se na film.
V neděli uklízela, uklízela a uklízela. Pak jsem byla pomoct Strejdovi jak stahovat filmy a byla jsem se rovnou kouknout na tu malou Šmudlinku, byla 2 dny v Nemocnici celý týden jim zvracela .. Nepřišly na to co jí je tak jí daly dietu a je teď v pořádku :) Večer jsem šla o Otovi dokoukat film , mrkla jsem jenom na začátek a hned usla :D

Dnes jsem se probudila u otíka :D .. Mazala jsem hned domů udělat bráčkovi snídani. Mamča byla po noční tak jsem ji nechala spát. Pak jsem zase pelášila k Otovi ho ostříhat .. chudáček ten vypadá :D .. Víc se mi líbí když je zarostlý .. ÁÁÁÁÁÁÁ už píše :D
Dneska asi budu sedět doma pít čaj a koukat se na filmy, teď jsem si stáhla film Jsem číslo 4 .. Byla jsem na tom v kině ale to už je dlouho :P

Tak se teple oblíkejte, je tam zima .. Ať pak netrčíte doma jako teď já :)
xoxo Lucy

Rady pro vlasy

9. února 2012 v 20:50 | Lucy |  Jen pro ženy
Ahojky tady jsem vám přidala pár typů na vlasy. Dneska jsme to probíraly ve škole, tak kdo chce .. může to zkusit :)Na lesk vlasů
1 vejce
50 ml piva
Přípravky rozšleháme a naneseme na vlasy, poté opláchneme.


Wanna be ..?

8. února 2012 v 20:59 | Lucy |  Wanna be?
1. Přezdívka ..
2. Blog ..


Wednesday, 8th February

8. února 2012 v 20:51 | Lucy |  My secret
Zdravíím .. Tak jak jste si užily víkend?
V pátek jsme byli s Otou v kině, na Kronice. Moc pěkný film, ukáply mi i slzy. Pak jsme se celý víkend válely, muchlovaly se koukaly na filmy. V neděli jsme se byli prjít do lesa s Athosem. V menu můžete vidět fotku s Athosem :) Byli jsme se mrknou na vodopády.
Druhý den jsem myslela že si na zadek nesednu :D .. Bolely mě svaly na zadku. Nikdy se mi nestalo aby mě po procházce bolely svaly ..

Dneska jsme měli tělocvik, tak jsme šly do bazénu s holkama. Opět nešel tobogán, tak jsem relaxovala ve výhřivce :) .. Pak jsem si chtěla jít zaplavat do bazénu a myslela jsem že umrznu tak jsem naklusala zase do výhřivky :D .. Hned po bazénu jsem jela domů, nebylo mi nějak dobře.

Jen co jsem přijela dom tak jsem se šla rozloučit s Otou, protože mi zase odjel do Phy :( .. Ale v pátek ho tu zase mááám :* A šla jsem si pak hned elhnout chrápala jsem až do pěti :D
Ještě 2 dny a pak týden prááááááázdniny, juhůůůůůů .. Mrknu se ještě na FB a mažu hned do sprchy a chrápat.
xoxo, Lucy

O and L

5. února 2012 v 17:58 | Lucy |  Gallery
Tady je ten můj fešák :) ..

Friday, 3th February

4. února 2012 v 0:00 | Lucy |  My secret

I´m happy ..

..po dlouhé době jsem opět šťastná. Cítím se skvěle. Dneska mi Otík přijel z Phy. Jely jsme večel kolem osmé hodiny do kina na Kroniku, bylo to hezký .. Vytryskly mi i slzičky u toho jak Andrew ležel v nemocnici a jak jeho Táta přišel za ním a řekl že jeho Máma zemřela.
Dneska bude jen krátký článek. Mizím na cigaretu, budu ještě chvilku na noťasu a mažu do postele, zítra taky den. Dobrou
xoxo Lucy

Thursday, 2th February

2. února 2012 v 21:36 | Lucy |  My secret
..to snad není možný, zachvilku tu bude Doba Ledová .. Šla jsem s Terry na pívo do hospody a myslela jsem že umrznu a to je od mýho baráku tak 20metrů. Mrkla jsem se na teploměr a bylo tam -15, jestli to dosáhne -20 nejdu o školy :D .. Zítra mi konečně přijede Otí, budem u něj se koukat na filmy a v sobotu si půjdem sednou do hospody, poslední dobou mi nechutná vůbec žádný alkohol, nevím čím to je :) .. Ale tak být nalitá každý víkend nepotřebuji, jen tak jednou za čas když je nějaká velká událost :)

Když milujeme, vždycky si přejeme být lepší, než jsme.

Já se snad zítřka nedočkám. Celý den se budu válet, možná sem tam něco poklidím a pak budu s Otou. Musím si hlavně vyrobit na seminárku ozdobu do účesu, někde musím sehnat pitomý pírka. Mrknu se teď na nějaký film a frčím zase do tý zima za Babičkou se psema. Vůbec se mi tam nechce.
xoxo Lucy

Wednesday, 1th February

1. února 2012 v 20:25 | Lucy |  My secret

..dneska jsem nějak na nervy, ráno jsem byla v pohodě. Ale až te´d večer mi nějak přepl mozek a byla jsem agresivní. Včera mi odjel Ota do Phy, dělá tam v nemocnici a v pátek mi znovu přijede :) .. Dneska jsme si losovaly otázky ke zkouškám, myslela jsem že mi hrábně. Vylosovala jsem si to nejhorší, jestli víte co je Preparace ( trvalá ) a pak na pánský mix střih .. Teď sehnat modely, to je vzrůšo. Už abych to měla všechno za sebou a výučák měla v kapse. Prvního června náš čekají zkoušky. Vysvědčení dopadlo celkem ok. Zítra naposledy do školy a ke všemu máme jen do 11hodin. Půjdeme zase stříhat na LDN .. Nenávidím to tam. Asi před 2 týdny tam byla chřibka tak snad to bude už OK. O víkendu se chci zlejt, jsem v koncích. Potřebuji panáka, nejradši bych se zítra na to vyprdla a nešla tam, ale musím .. budu hrát hodnou holčičku.

Rubriky dodělám asi až zítra, to budu mít větší čas, teď přes týden chodím na brigádu tak to nestíhám musím ještě pak venčit psy a postarat se o bratra .. Pak si chvilku čtu a rychle to uteče. Tak mi dejte ještě chvilku než to tu dám do kupy. Pomažu do sprchy a lehnu do postele s knihou :) ..
xoxo Lucy