Listopad 2011

Tuesday, 29th November

29. listopadu 2011 v 21:16 | Lucy |  My secret
Dnes jsem šla ze školy v 10:35hodin. Nějak mě to tam nebavilo, byla tam nuda, protože Verča s mišulí nepřišly. Koupila jsem si krááásnou kabelku přes rameno, takovou která se teď hodně nosí. Pak přidám foto. Taky jsem si koupila nalepovací řasy v DM, dneska jsem je zkusila, páč jsem šla do kina, byla na nich jen nalepovací páska, tak si zítra půjdu dokoupit lepidlo asi za 80kč a řasy mě stály 99kč .. Také pak přidám foto.Chtěla jsem vzít Bráchu do kina na Ocelovou pěst, několikrát jsem koukala na stránky, jestli to vážně dávají. Přijedeme tam, odvoz odjede. Měla jsem tam sraz ještě s kámoškou. Chvíly tam stojíme, koukáme a divný bylo .. že tam nebyli žádný lidi. Pochvilce Mišule říká: ,, Luci? Kdo Tě přivezl?" ,, No Arthur, proč?" ,, No Já jen že by jsi ho měla zavolat zpátky!" ,,Proč?" Přišla jsem kní a hned zařvala: ,, Do pííííííííííííííííííp!" Byla jsem tak naštvaná, psaly tam že z technických důvodu filmy nepromítají. Já myslela že tam semnou sekne. Tak jsme se šly projít do hypernovy, a asi po hodině jsem volala Arthurovi aby pro mě sjel. Do KINA už NIKDY NEJDU! Zase nervy v kýblu akorát .. Mažu do sprchy a hned spát, nebo se stane ještě něco horšího. Sladké sny..
xoxo, Lucy

Sunday, 27th November

27. listopadu 2011 v 12:29 | Lucy |  My secret
Dlouho jsem nepsala Já vím. Neměla jsem čas a pak když jsem měla volno, tak se mi nechtělo psát. Minulý víkend 19.11. jsem slavila své 18 narozeniny. Nijak zvlášť jsem to neslavila. Šla jsem si sednout s holkama do hospody a tam zapíjely, ve dvě ráno nám už zavřely, tak jsme šly asi 4kilometry do další hospody, už taky chtěly zavírat, viděla jsem tam Tátu, ukecal hospodskýho aby ještě nechal otevřeno protože slavím narozeniny. Trčely jsme tam do pěti rána. Byla sranda, s tátou jsem tancovala. Pak se všichny už vytratily i můj idol Denny. Jsme zaplatily a šly domů. Šla jsem spát k Tátovi, domů se mi nechtělo protože jsem se pohádala s Mamkou kvůli penězům.
Přišly jsme k Tátovi domů, daly jsme si kafe a cigáro. Bylo mi tak blbě! Pochvilce mi volalo nějaké číslo, tak jsem to zvedla a že neuhádnete kdo to byl? Byl to DENNY. Prej ať přijdu do školy na bývalou základku chlastat. Tak jsem odsouhlasila. Řekla jsem Tátovi že přijdu brzo ať jde klidně spát. Cestou jsem se stavila pro kámošku co bydlí hned u základky. A asi půl hodiny ji překecávala ať jde semnou, že tam sama nejdu. Byli tam totiž samý kluci. Za boha jsem ji nemohla ukecat, tak jsem napsala Dennymu ať mi ji přijde pomoct ukecat. Tak přišel i s malým Hoňákem. Pochvilce to vzdaly a odešly zpátky. Já jsem si sedla k plotu a trucovala ať jde ven. Furt nešla, tak jsem jsi poslala do prdele, samozdřejmě ze srandy a že ji nenávidím! No šla jsem domů k Tátovi a šla hned spát, druhý den to bylo zlo.

Za peníze co jsem dostala k narozeninám jsem si koupila ten telefón co jsem Vám už ukazovala Nokia X3 za 3990kč

Kozačky za 480kč

Kouřové líčení očí

26. listopadu 2011 v 17:20 | Lucy |  Cosmetic

Co budeš potřebovat:
- stíny ( světlé a tmavé )
- kalajová tužka ( černá )
- řasenka
- vatové tyčinky

Thursday, 17th November

17. listopadu 2011 v 13:47 | Lucy |  My secret
Zdravím..
Jdu se jen pochlubit že dnes jedu na Stmívání . Jen mi dělá problém odvoz domů .. Ale stejně tam půjdu i kdybych pak měla jít 17km domů !! Už se těším, jedu večer ve 20hod. Začíná to od půl deváté. Bude tam i můj bývalý Tom .. Včera jsme si psaly, pak Vám řeknu co, mizíííííím.
xoxo, Lucy

Monday, 14th November

14. listopadu 2011 v 19:31 | Lucy |  My secret
..brý večer
V sobotu byl můj nejhorší DEN!! Jela jsem na Discotéku. Měla jsem jet Autobusem. Stála jsem na zastávce sama, nikdo tam nebyl. Pochvilce přišel nějakej Rusák a začal mě obtěžovat. Řekla jsem mu že si píši s přítelem, aby pro mě přijel. A on jenom ,, Aha, Já myslel že jste sama!" A radši toho nechal a hned odešel. Taky jsem Tomovi musela napsat aby pro mě přijel, mrzla jsem tam půl hodiny a bus nikde! No Tom me tedy odvezl.
Večer začínal krásně. Skoro vůbec jsem nepila, měla jsem jen 3 skleničky Jim Beam s Colou a pak jinak 6 panáku melounové vodky. pak jsem jinak pila čístý. Celý večer jsem protancovala na parketu se Simčou, taky to vede následky, měla jsem totiž podpatky a nohy mě bolí i doteď! Potkala jsem tam Vítka, to je jeden kluk co se mi líbí už od prváku. Simča mě sním seznámila, On je tak rozkošný. Bylo asi 5 ráno a už zavíraly. Seděla jsem na chodbě a snažila jsem se dovolat Tomovi aby pro mě přijel. Musel mít tak 40 zmeškaných hovorů. Pak Simča vyšla ze dveří s mladým, čekal na ně Taxík. Zakřičela jsem na ni ,,Héééééj" A ona si klidně nastopí do taxíku. Zůstala jsem tam sama, nikoho jsem tam už neznala. Napsala jsem ji sms, že mě tu nechala. Pak mi písla že Ji kluci řekly že jsem jela už domů. Byla tak hrozně naštvaná! Nemohla jsem tam uvnitř zůstat. pokoušela jsem se pořád dovolat Tomovi. Chodila jsem po městě sama, posraná strachy. Ještě že jsem si sebou vzala pepřák. Nakonec mi to Tom zvedl a byl u mě do 10minut, musel jet jako blázen. Hned jak jsem přijela domů, tak jsem si šla lehnout. Jenže pak brzo mě vzbudil brácha, tak jsem spala jenom 4hodiny .. Včera jsme se s Tomem pohádaly a rozešly se .. Nechce se mi o tom už mluvit, ale řeknu jen jedno... Už se k němu nevrátím!!
xoxo, Lucy

Saturday, 12 th November

12. listopadu 2011 v 13:53 | Lucy |  My secret
Zdravím Vás ..
Poslední týden se toho odehrálo hodně :) Předevčírem jsem byla u Taťky .. Povídaly jsme si o všem možném a smýly se spolu. V pátek měl svátek tak jsem mu upekla buchtu, moc dobrou.. A nějak
jsme se začaly bavit o telefonu a omých narozeninách, mám je už příští sobotu :) Pak se Táta najednou někam vytratil a položil mi na stůl 5 000 kč .. Valila jsem oči, jako kdybych dostala auto :D .. Začala jsem pištět a děkovat mu div jsem mu nelíbala nohy .. Řekl že mi pak dá k narozeninám akorát kytku a popřejemy!! Druhý den jsem hnd po škole běžela do krámu .. Koupila jsem si krásné tílko, dnes totiž jedu do Dubnice na Discotéku .. Těším se jak malá .. Taky jsem se kvůli té Discotéce pohadala s Tomem .. Proč nemůže jet semnou .. Řekla jsem že pojedu prostě jen s kamarádkou a že jinak to oslavíme spolu až příští týden .. To byla nekonečná hádka .. No vážně .. No a pak jsem si koupila MOBIL !! KONEČNĚ MOBIL, tu shitku jsem hned hodila do koše a začala se věnovat tomu nejlepšímu .. Jsem vážně šťastná :P Ale jako řeknu VÁM 5 000kč už není :D MNebo vlastně zbyla mi 1 000kč platila jsem za něj 4 000kč to docela jde .. Mám 5.0 Mp foťák a je prostě celej BOŽÍÍ !! :D Na té fotce je ta barva vyblitá ale jinak je sytější :) DObrý taky je že je i dotykový .. Dost už :D Já mizím uklítet :) Mějte se :P


Animation 0.1 / Damon

7. listopadu 2011 v 20:13 | Lucy


Saturday, 5th November

5. listopadu 2011 v 14:53 | Lucy |  My secret
..zdravííím
omlouvám se že jsem se tak dlouho neozvala. Nebyl vůbec čas .. Měla jsem teď školu a nějak vůbec nestíhám, ale pokusím se to napravit! Udělám tu nějakou změnu. Budu přidávat Články o The Vampire Diaries. Snad se Vám to tu bude líbit než předtím..
Uvidíme jak se to všechno vyvine .. Doufám že to všechno budu stíhat. Mám pár novinek o mě ale to asi necháme na potom. A řekla bych že Vás to stejně asi nezajímá. Dneska jsem si měla malovat pokoj ale jaksi to asi nevyjde. Nechám to na zítřek a dnes se budu věnovat jenom mé stránce.
Aloha, lucy