Wednesday, 26th October

26. října 2011 v 15:20 | Lucy |  My secret
..krásný den přeji!
Včerejší den dopadl báječně. S Tomem jsme jely tedy do toho kina, bohužel na Paranormal Activity 3 .. Myslela jsem že se podělám strachy. No jako nebála jsem se zase tak úplně, ale pokaždé jsem se lekla. jinak, bylo to pěkný. Pak po skončení filmu, jsme postávaly asi tak 2hodiny u kina a celou dobu jsme si povídaly. Ehm .. došlo i k tomu že jsme se políbily. Pak jsme se líbaly pokaždé a byli jsme furt v objetí. Hrozně moc mi chybělo jeho obejmutí. Byla jsem tak šťastná a jsem i teď. Dostay jsme žízeň, tak jsme si zajely na benzínku kopit něco k pití a pak jsme zajely na opuštěné parkoviště. Chvilkama jsme si povídly, smály se, líbaly se.. Pak došlo i na milování. V autě to moc nešlo, ale i tak to bylo nádherné. Pak jsem musela už domů, protože byli 2hodiny ráno .. Mamině jsem nakecala že jsem s holčinama venku. ta by mě zabila a tak měsíc semnou nemluvila kdyby se dozvěděla že jsem se sešla s Tomem a že jsme zase tak nějak spolu .. nenáviděla by mě!
Dneska jsme si napsaly, má doma problémy.. Rodičům se přiznal že byl včera semnou .. Ale vůbec nevím o co jim jde, vždyť Tom je sakra dospělí chlap a může si dělat co se mu zlíbí!! Už se musí odstěhovat. A taky že JO, jen co budou tak nějak penízky. Kdyby s nimy nebydlel už dávno, tak se tohle mezi námy vůbec nemuselo stát. Hrozně moc ho miluji!

Jdu k Terry ji udělat něco s vlasy, myslím tím jako ošetřit atd. Pak budu muset na úřad, jako na brigádu. A pak bych se hrozně ráda viděla s Tomem, jenže nemáme kam jít? K němu nemůžem a ani k nám. Mrzí mě to. Snad se to nějak hned zlepší, a budeme mít spolu malý bydleníčko.
Aloha, lucy
 


Komentáře

1 Natalii Smiley* Natalii Smiley* | E-mail | Web | 26. října 2011 v 16:18 | Reagovat

Ahoj.Promin ale v té soutěži je zapojedno i druhé affs a tomu jsem hláspa jako první.Jak to bude ale požné tak ti hlásnu;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama