Thursday, 20th October

20. října 2011 v 21:03 | Lucy |  My secret
..krásný večer přeji!
Omlouvám se že jsem dlouho nepsala ani se vám neozývala na Vaše stránky. Mám toho vážně moc. Ze školy přijedu něco kolem čtvrté, pak musím hned z autobusu na brigádu, pak hned jít za psama na zahradu a ještě se doma učit, udělat s bráchou úkoly uklidit, udělat hned večeři atd.. Dneska jsem si udělala konečně čas, na menší článek. Už ani nevím co jsem chtěla psát, jsem hrozně zmatená.

Jak jsme zapíjely Markétky narozeniny, tak jsem psala o Ivetce, že jsme se neměly rády, furt jsme se pomlouvaly, byli jsme dřív Nejlepší Přítelkyně, ale pak se to všechno zvrtlo. Poznala jsem totiž jednoho kluka na Off-Roadech, jsmenuje se Petr. Něco jsem si s ním začla, jenže mezitím jsem byla s Tomem, vlastně oba jsem poznala ve stejný den. Nemohla jsem chodit s obouma, musela jsem si bohužel vybrat, no a vybrala jsem si Toma. Peťana jsem pustila k vodě, a Iveta po něm hned chňapla, což jsem se neudržela a vyjela po ní, protože mi slíbila že si s ním nic nezačně, protože moc dobře ví co Já k Němu cítím, jenže to všechno je u ž přyč. S Ivetkou jsem se začala znovu bavit. A jsem za to ráda.

Když tak přymýšlím, je mi bez Toma fajn, jen potřebuji nějakého kluka se kterým bych si mohla psát a zapomenout na Toma úplně. Myslím že předevčírem jsme si psaly. Napsala jsem mu první (jsem blbka) Napsala jsem mu něco v tom smyslu že mě to moc mrzí, ale že jsem ho hodně měla ráda a že jsem se s ním chtěla rozejít v dobrém. Už vlastně ani nevím co mi na to odepsal. Radši jsem to všechno vymazala, už sním nechci navazovat žádné spojení. Ivetka mi všechno řekla jak mě jeho rodina pomlouvala, ale.. Už se nebudu vracet co bylo teď se jen zaměřím na to co bude a co chci.
Aloha, lucy
 


Komentáře

1 Nicol Nicol | Web | 21. října 2011 v 13:56 | Reagovat

postoupila jsi do 3.kola SONC↓
http://fotografka-nicol.blog.cz/1110/sonc-3-kolo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama