Friday, 21th October

21. října 2011 v 19:42 | Lucy |  My secret

..jak Já miluji pátky, tak nehorázně jsem se těšila na víkend. V neděli jedu do České Lípy na školení, nejvíce se těším na ty dárky co dostaneme. Taky si konečně někam vyjedu. Večer jsem zase myslela na Toma. Nemohu ho dostat z hlavy, nevím co s tím. Potřebuji asi nějakého jiného kluka se kterým bych strávila každý den abych se zbavila myšlenky na Toma.
Včera večer mi napsal sms: Luci napiš mi ale po pravdě, vážně mě máš pořád ráda a ještě kvůli mě pláčeš? Ani nevím proč Ti to píšu ale když si s někým rok tak i přes všechno co jsem Ti udělal Tě nemohu dostat z hlavy. Všechno co dělám mi Tě pořád víc a víc připomíná.
No, odepsala jsem jednoduše. Něco ve stylu, jako k čemu mu to bude když mu vyjídřím své city, ale že má pravdu že to není lehké zapomenout, a že ho mám samozdřejmně ještě ráda. Netuším co dělat, chtěla bych se sním sejít a políbit ho. Jenže nedělalo by to dobrotu. Mamča by semnou pak přestala mluvit a hádaly by jsme se. Řekla by o mě jaká jsem kráva, že si nechám kadit na hlavu. A tohle nechci riskovat. Vím jak moc mi ublížil, ale každý se snad splete. Nebo jak bych to nazvala.. Ale on se nikdy nezmění. Kdybych se němu vrátila, tak asi potají aby to nikdo nevěděl. A hlvně by to bylo pořád stejné.
Jdu se koukat na Černou labuď s Natalií Portman.
Aloha, lucy
 


Komentáře

1 Lucy Lucy | Web | 26. října 2011 v 15:00 | Reagovat

:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama