Říjen 2011

Lucy

29. října 2011 v 12:20 | Lucy |  Gallery
Jsme ostříhana, už asi měsíc. A štve mě to, že jsem se nechala ostříhat! Takový dlouhý vlasy jsem už měla, ale jinak přísahám bohu že už si na Ty vlasy nenechám šáhnout! Učím se totiž na Kadeřnici, a Mišule měla kecy že nebude dělat na mých vlasech když je mám tak dlouhý, a Já blbec se nechala ostříhat, teď toho lituji..

Friday, 28 th October

28. října 2011 v 15:09 | Lucy |  My secret
..krásné odpoledne Děcka
jak jsmte se včera měly? U mě to docela šlo. Seděla jsem doma na zadku a četla si knihu Pád od Lauren Kateové. Moc pěkný kniha, teď se vrhnu na Sukubu - Trápaní od Richelle Mead. Dneska kolem jedu k Mišuli, slaví doma narozeniny, takže to bude nářez! Večer se na mě přijede podívat Tom, už se těším až ho uvidím. Budu u Mišuli spát. Takže se už neuvidíme..Půjdu si tedy připravit věcy a pak si pustím nějaký film, už nevím na co bych měla koukat. Na jeden film se třeba kouknu 3x .. Zítra Vám napíši jak to všechno dopadlo. Užívejte si prázdniny, zachvilku je zase škola. Tak neseďte doma na zadku a padejte ven a nehleďte na to že je tam zima.
Aloha, lucy

Novinové nehty

27. října 2011 v 16:21 | Lucy |  Cosmetic


Co budeš potřebovat:
- barevný lak ( ne moc tmavý )
- průhledný lak
- noviny ( použij ty obyčejné, jako je např. Blesk )
- Alkohol ( vodka, líh )

Birdy - Skinny Love

26. října 2011 v 18:42 | Lucy

No tak hubená lásko, jen poslední rok Nalij trochu soli, nikdy jsme zde nebyli Moje moje moje - moje moje moje Moje moje moje moje - moje moje ... Zírající do dřezu od krve a zlomených rýh

Wednesday, 26th October

26. října 2011 v 15:20 | Lucy |  My secret
..krásný den přeji!
Včerejší den dopadl báječně. S Tomem jsme jely tedy do toho kina, bohužel na Paranormal Activity 3 .. Myslela jsem že se podělám strachy. No jako nebála jsem se zase tak úplně, ale pokaždé jsem se lekla. jinak, bylo to pěkný. Pak po skončení filmu, jsme postávaly asi tak 2hodiny u kina a celou dobu jsme si povídaly. Ehm .. došlo i k tomu že jsme se políbily. Pak jsme se líbaly pokaždé a byli jsme furt v objetí. Hrozně moc mi chybělo jeho obejmutí. Byla jsem tak šťastná a jsem i teď. Dostay jsme žízeň, tak jsme si zajely na benzínku kopit něco k pití a pak jsme zajely na opuštěné parkoviště. Chvilkama jsme si povídly, smály se, líbaly se.. Pak došlo i na milování. V autě to moc nešlo, ale i tak to bylo nádherné. Pak jsem musela už domů, protože byli 2hodiny ráno .. Mamině jsem nakecala že jsem s holčinama venku. ta by mě zabila a tak měsíc semnou nemluvila kdyby se dozvěděla že jsem se sešla s Tomem a že jsme zase tak nějak spolu .. nenáviděla by mě!
Dneska jsme si napsaly, má doma problémy.. Rodičům se přiznal že byl včera semnou .. Ale vůbec nevím o co jim jde, vždyť Tom je sakra dospělí chlap a může si dělat co se mu zlíbí!! Už se musí odstěhovat. A taky že JO, jen co budou tak nějak penízky. Kdyby s nimy nebydlel už dávno, tak se tohle mezi námy vůbec nemuselo stát. Hrozně moc ho miluji!

Jdu k Terry ji udělat něco s vlasy, myslím tím jako ošetřit atd. Pak budu muset na úřad, jako na brigádu. A pak bych se hrozně ráda viděla s Tomem, jenže nemáme kam jít? K němu nemůžem a ani k nám. Mrzí mě to. Snad se to nějak hned zlepší, a budeme mít spolu malý bydleníčko.
Aloha, lucy

Monday, 24th October

24. října 2011 v 22:54 | Lucy |  My secret
..v Neděli jsem si to pěkně užila. Vyhrála jsem sadu kosmetiky na vlasy. A Simča ta mrška vyhrála diamant!! Hrozně jsem chtěla vyhrát ten zájezd do milána s Vicenzem Piccolem. Je to vážně nádherný Ital. Úžasně stříhal. Obdivuji ho. Přála byh si být slavným Kadeřníkem jako Vicenzo.Psala jsem si s Tomem, opět. Zítra jdeme spolu do kina, pozval mě na Mušketýri a nebo pak na Paranormal Activity 3 .. Hrozně moc se těším až ho uvidím. Přeji si ho políbit, moc dobře vím že on si to přeje také. Snad zítřek vyjde a něco se nepodelá. Pak Vám budu vyprávět Slečny. máte se na co těšit. Sama jsem zvědavá jak to dopadne, a co se ještě vyvyne. zitra naposledy do školy, a pak prázdniny, hurááá! Dneska jsem se nechala obarvit, moc zajímavá barva, jmenuje se Cola a je od značky BES, je to z té kosmetiky kterou jsem vyhrála, pak přiložím nějakou fotku až se mi bude chtít.
Aloha, lucy

Saturday, 22th October

22. října 2011 v 21:32 | Lucy |  My secret
..krásný večer přeji. Dneska jsem proseděla celý den doma u notebooku, jsem celá znuďená. Stahovala jsem si písničky a snažila se najít nějaký zajímavý film. Včere večer mi psal Tom. Když tak přesmýšlím, tak mi hrozně chybí. Vím že sem pořád píšu jedno a to samé, ale když Já si nemohu pomoct. holkám už to asi také leze na nervy. Nebo už nevědí co by mi na to řekly.
Ano přišla mi ta sms ráno. A popravdě Ti povím že se začínám chovat hrozně čím víc peněz mám tím je to horší a horčí. Čím dál víc michybíš tak se začínám chovat jako Ty luci. Nevím proč ale je to tak a bude se to stupňovat, pomalu začínám přicházet na to jakej je život když ho žiješ naplno..
Jen jsem mu na to odepsala, že tak jak se teď chová on, tak jsem se takhle nidky nechovala, když jsme byli spolu. pak mi znovu napsal:
Lucinko, Prdelko. Víme každý svoje jak jsme se chovaly a jak jsme si lhaly do očí. Dobře Já to beru, nikdo není dokonalý, ale bylo by fájn kdybych Tě mohl vidět?
Strašně ráda bych ho viděla a objala, byli jsme spolu přeci rok. Hrozně mi chybí, to si ani neumíte představit.
Aloha, lucy

Friday, 21th October

21. října 2011 v 19:42 | Lucy |  My secret

..jak Já miluji pátky, tak nehorázně jsem se těšila na víkend. V neděli jedu do České Lípy na školení, nejvíce se těším na ty dárky co dostaneme. Taky si konečně někam vyjedu. Večer jsem zase myslela na Toma. Nemohu ho dostat z hlavy, nevím co s tím. Potřebuji asi nějakého jiného kluka se kterým bych strávila každý den abych se zbavila myšlenky na Toma.
Včera večer mi napsal sms: Luci napiš mi ale po pravdě, vážně mě máš pořád ráda a ještě kvůli mě pláčeš? Ani nevím proč Ti to píšu ale když si s někým rok tak i přes všechno co jsem Ti udělal Tě nemohu dostat z hlavy. Všechno co dělám mi Tě pořád víc a víc připomíná.
No, odepsala jsem jednoduše. Něco ve stylu, jako k čemu mu to bude když mu vyjídřím své city, ale že má pravdu že to není lehké zapomenout, a že ho mám samozdřejmně ještě ráda. Netuším co dělat, chtěla bych se sním sejít a políbit ho. Jenže nedělalo by to dobrotu. Mamča by semnou pak přestala mluvit a hádaly by jsme se. Řekla by o mě jaká jsem kráva, že si nechám kadit na hlavu. A tohle nechci riskovat. Vím jak moc mi ublížil, ale každý se snad splete. Nebo jak bych to nazvala.. Ale on se nikdy nezmění. Kdybych se němu vrátila, tak asi potají aby to nikdo nevěděl. A hlvně by to bylo pořád stejné.
Jdu se koukat na Černou labuď s Natalií Portman.
Aloha, lucy

Thursday, 20th October

20. října 2011 v 21:03 | Lucy |  My secret
..krásný večer přeji!
Omlouvám se že jsem dlouho nepsala ani se vám neozývala na Vaše stránky. Mám toho vážně moc. Ze školy přijedu něco kolem čtvrté, pak musím hned z autobusu na brigádu, pak hned jít za psama na zahradu a ještě se doma učit, udělat s bráchou úkoly uklidit, udělat hned večeři atd.. Dneska jsem si udělala konečně čas, na menší článek. Už ani nevím co jsem chtěla psát, jsem hrozně zmatená.

Jak jsme zapíjely Markétky narozeniny, tak jsem psala o Ivetce, že jsme se neměly rády, furt jsme se pomlouvaly, byli jsme dřív Nejlepší Přítelkyně, ale pak se to všechno zvrtlo. Poznala jsem totiž jednoho kluka na Off-Roadech, jsmenuje se Petr. Něco jsem si s ním začla, jenže mezitím jsem byla s Tomem, vlastně oba jsem poznala ve stejný den. Nemohla jsem chodit s obouma, musela jsem si bohužel vybrat, no a vybrala jsem si Toma. Peťana jsem pustila k vodě, a Iveta po něm hned chňapla, což jsem se neudržela a vyjela po ní, protože mi slíbila že si s ním nic nezačně, protože moc dobře ví co Já k Němu cítím, jenže to všechno je u ž přyč. S Ivetkou jsem se začala znovu bavit. A jsem za to ráda.

Když tak přymýšlím, je mi bez Toma fajn, jen potřebuji nějakého kluka se kterým bych si mohla psát a zapomenout na Toma úplně. Myslím že předevčírem jsme si psaly. Napsala jsem mu první (jsem blbka) Napsala jsem mu něco v tom smyslu že mě to moc mrzí, ale že jsem ho hodně měla ráda a že jsem se s ním chtěla rozejít v dobrém. Už vlastně ani nevím co mi na to odepsal. Radši jsem to všechno vymazala, už sním nechci navazovat žádné spojení. Ivetka mi všechno řekla jak mě jeho rodina pomlouvala, ale.. Už se nebudu vracet co bylo teď se jen zaměřím na to co bude a co chci.
Aloha, lucy

Saturday, 15th October

15. října 2011 v 13:47 | Lucy |  My secret
..zdarec
Tak mám jednu novinku, s Tomem jsem se rozešla už nadobro. Chtěl po mě vrátit všechny věcy co mi dal, reagovala jsem samozdřějmě tak že mu ty věcy nedám, protože vlastně nemám důvod. Začal mi sprostě nadávat, pak mi vyhrožovala i jeho sestra. Jsem z toho psychicky na dně, každý večer brečím, co se to stalo mezi námy, dávám vinu i sobě, ale on sobě ne, všechno to svedl na mě. Dokonce všem lidim řekl moje tajmeství, keteré mělo být jenom mezi námy, pošpinil moje jméno. DOST o něm, už je to minulost. Zítra by jsme spolu byli rok, nechci ho už nikdy v životě vidět, budu se mít léípe bez něj.

Včera jsme slavily Markétky narozeniny. Přesně takovýhle odvázání jsem potřebovala, bylo mi snima včera fájn. Pouštěly jsme si Michala Davida, a tokový další discárny. pak jsme hrály flašku na pravdu, byla tam i Ivetka, sní jsem byla rozhádaná, asi skoro rok jsme se spolu nebavily a včera jsme si to u té flašky vyříkaly a je to mezi námy okey, vylily jsme si srdíčko, strašně moc mi chyběla. Doufám že nám to přátelství vydrží dlouho a už si nikdy neublížíme. Mám ji strašně ráda.
Aloha, lucy