Září 2011

Wednesday, 28th September

28. září 2011 v 21:24 | Lucy |  My secret
Dneska ráno jsem měla budíček v osm hodin na snídani! Ja která vstávám skoro celý týden v pět, mě musí budit v osm ráno když mám volno na DEBILNÍ snídani.. Poslala jsem Ho do pr*ele a spala jsem dál, náladu jsou měla pod nulou!! Dneska jsem se viděla s Tome, už měla zase Ty chytrý kecy, jak to sním plánuji do budoucna a jestli Ho vůbec miluji. začínám o tom pochybovat jestli Ho stále miluji. Myslím furt na Slepičáka, pokoušela jsem se mu psát, má doma kvůli mě peklo, kvůli jedný blbý sms.. Je to na NIC když se zamilujete do zadaného kluka, no kluka zase né, myslím tím dospělého chlapa.. no je o 15let starší do rozhodně, ale Já byla vždy na starší muže, i když on na 33let vůbec nevypadá, vážně. Zamilovala jsem se do jeho očí a humoru. Ten muž je ještě PUBERŤÁK, to přísahám. Každy večer před spaním si na něj vzpomenu, a myslím na něj dokavaď neusnu. Vzpomínám hlavně na to jak jsme spolu strávily večerní Offroady, bylo to nádherný, takovýhle večer jsem ještě nezažila.. Snad se mu to doma zlepší a bude to OK, přála bych si Ho už vidět. Za 14dní jedu do České Lípy (tam on bydlí) jedu na školení, tak bych mu ohla dát vědět a třeba se sejít, jestli by mu to vyhovovalo.. Přeji si aby to vyšlo.
..no Já půjdu teď do sprchy a spát, vstávám v pět ráno na praxi, tohle vstávání mě VÁŽNĚ jednou zabije, a v pátek jdeme na LDN těch lidí je mi moc líto, pomalu tam umírají nikdo jim už nepomůže, proč je takhle trápí? Když už se nedají zachránit, nemůžou mluvit nebo tak, tak bych je nechala uspat nadobro, aby jen tak neseděly a nečuměly do blba, protože k čemu tohle je? Dost řečí mějte se :)
Aloha, lucy

Tuesday, 27th September

27. září 2011 v 21:47 | Lucy |  My secret
..ja snad NIKDY nebudu mít klidný týden. Furt samé starosti! Včera jsme měli praxi, tak jsem hned taky schytala zákazníka.. A dneska jsme šly na hotel dělat nějaké testy HELP2 s matematiky a z českého jazyku. Matematika dopadla katastrofálně, ale Čeština mi šla, to je můj nejoblíbenější předmět, ale myslím tím jako psát slohy a dělat referáty z knih atd. Jinak nějaké rozbory vět ani náhodou. Celý den jsem zase doma. Byla jsem se podívat na Dědu a Babičku, zrovna hrabaly suchou trávu tak jsem jim pomohla. Pak jsem si s Babičkou povídala o starším bráškovy, je totiž ve vězení za takovou blbost. Chci totiž k narozeninám nový telefón za 1600kč moc pěkný Samsung La Fleur, ten mi bohatě stačí. No a právě babička řekla že Bráchvovy objednává knihy za 1500kč, tak jsem ji ukecávala ať se teď na něj vykašle a dá mi na mobil. Vidím to ale bledě. Dnes jsem se zase pohádala s Tomem, zase mi dává vše za vinu, což je úplně běžné, vzteky jsem se rozbrečela a musela jsem se držet abych s tím telefón netřískla o zeď. Už mi leze na nervy, 16.října budeme spolu rok a my se nakonec možná rozejdeme, vidím to tak. Za většinu může opravdu On, kdybych za to mohla já tak se opravdu přiznám, hodím to na sebe a pokusím se s tím něco dělat, jenže on takový není. Jak jsem již psala, je prostě z jiné dimenze. Měl by si co nejdříve najít psychologa, néé PSYCHIATRA!! .. a rovnou do Bohnic s ním! Ani navštívit bych ho nešla i kdyby mě prosil sebevíc..
Aloha, lucy

Saturday, 24th September

24. září 2011 v 22:30 | Lucy |  My secret
Dnešní den byl katastrofa!
s Mišulí a Verčou jsme měli jít na Demonstraci ve VDF, jenže z toho nějak sešlo tak jsme se dohodly že půjde do bazénu, zrovna tam postavily nový.. Říkám okey, budem tam dlouho bus mi jede v osm večer, takže paráda. V šest jsme šly k Verče na cigáro a pokec, už se blížila osmá hodina, tak jsem šla na zastávku s Mišulí. Už to mělo dávno jet a bus furt nikde, podívám se na jízdní řád, a poslední bus jel v šest hodin ŽE!! Ja červená jak rak, že se nemám jak dostat domů. Psala jsem Tomovi, ten nic že mu prý není dobře, tak se na mě DOSLOVA vys*al!! No nic, šly jsme k Panoramce ke kinu, Mišul tam měla sraz s přítelem. Vážně moc milej kluk, až ho zase potkám tak mu budu líbat nohy.. Dal mi peníze na taxíka, protože Já s 20 kačkama v kapse, bych se dostala max, do P..... Přísahám BOHU, že už NIKDY do bazénu nejdu o víkendu, podělaný busy!! Já chci už řidičáááák!.. Kdybych ho měla, tak se tohle nemůže nikdy stát ;) Jdu se dívat na The secret circle ..

Aloha, lucy

Welcome ..

22. září 2011 v 12:28 | Lucy |  My secret
Rozhodla jsem se založit si novou stráku po roce a půl, tady doma mi to začíná pomalu lézt všechno na hlavu, tak se potřebuji někam vypsat.Kamarádce ty moje kecy už lezou krkem..
Teď jsem celý týden doma, minulý víkend jsem měla horečky, a teď mám ještě kašel s rýmou. Netěším se až budu muset dopisovat ty sešity, ještě si musím vypracovat otázky na odborný předměty. Tohle je konečně poslední školní rok, a huráá práce volá. Slepičák se ještě vůbec neozval, už to jsou 4dny, a mě z toho už momentálně hrabe. Asi předevčírem jsem si psala Gabinkou, a napsala Ji co k němu všechno cítím.. Každý večer na Něj myslím, asi si najdu psychiatra .. Dávám tomu ještě týden! Tom mi taky leze už krkem, sice nedělá vůbec ni špatnýho, ale počkat .. DĚLÁ!! Furt to jeho jak by se o mě staral jak o 5-letou holčičku, PANEBOŽE .. chlape, mě bude cobydup 18-náct! Ještě toho trochu. Dneska se půjdu podívat do lesa na Houby. jestli ještě rostou, dostala jsem chuť na řízky. Už nemám ani na co koukat, seriály skoro všechny shlédnutý The Vampire Diaries, Make it or Break it, ..Chloe King, Lost Girl, Pretty Little Liars a teď čekám až mi přidají další díly The Secret circle, četla jsem knihu byla úžasná, jako každá jiná podle mě, a seriál vypadá slibně. Jinak z nudy se koukám znovu na The O.C. Půjdu udělat něco s novým Layem, mě grafika moc osobně nejde, ale vím u koho si ji vypůjčím :) Mějte chvilku strpení.

Aloha, lucy
EDIT, 14:48 - Vzhůůůru do lesa! :D
EDIT, 18:18 - Tak houby nic moc, našla jsem jich jenom 4 .. Teď jedu nachvilku k Tomovi.

Andrea C. Cremerová - Smečka

22. září 2011 v 12:06 | Lucy |  Books
Calla Torová není jen tak obyčejná americká středoškolačka, je rozená bojovnice, navíc vůdkyně smečky Nightshadeů. Většinu života tráví v lidském těle, ale stačí jen nepatrný impulz, drobné ohrožení, a promění se ve vlčici. Brzy se však ukáže, že se nemusí ve smrtelném nebezpečí ocitnout zrovna ona nebo její blízcí, aby se její vlčí instinkty probudily. Když při hlídkování v horách narazí na Shaye, lidského mladíka, jehož na životě ohrožuje medvěd grizzly, nezaváhá a zachrání ho. Ve chvíli, kdy se zadívá do jeho očí a ucítí jeho vůni, která jí připomíná jaro, začne pochybovat o věcech, o nichž nikdy nepochybovala. O svém postavení a předem daném osudu, který ji předurčuje stát se družkou přitažlivého vůdce smečky Baneů. Existuje nějaká možnost, že by se všemu mohla vyhnout? Pokud se nechá vést srdcem, riskuje, že přijde o všechno - včetně svého života. Stojí zakázaná láska za takovou oběť? A co když pravidla, na nichž smečky Ochránců a Strážci, jejich vládcové, tak lpí, nemají zajistit všem lidem na světě bezpečí, jak si až dosud myslela, ale jen je kontrolovat? Smečkou započíná třídílná akční a zároveň romantická fantasy série..